Початок змін майбутнього України

Формування здорового способу мислення молоді – запорука здорової нації, адже молоді люди з твердою життєвою позицією та чітким баченням свого майбутнього можуть досягти успіху всупереч зовнішнім обставинам.

28 січня 2016 року в місті Києві відбувся перший Всеукраїнський форум лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту. Понад 250 представників навчальних закладів України зібрались у готелі «Русь» з метою обговорення нового напрямку розвитку світової освіти, що спрямований на вдосконалення не лише професійних умінь і навичок учнів, але й на формування внутрішнього світу молодих людей.

Після прекрасного виступу артистів Національної опери України імені Тараса Шевченка перед гостями виступив лектор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Кім Хон Рьоль (Республіка Корея) з презентацією діяльності інституту в різних країнах світу, а заступник ректора Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Лі Хі Мун (Республіка Корея) прочитав лекцію «Справжні зміни через інноваційне мислення». В умовах сучасного інформаційного світу молоді люди прагнуть досягти успіху будь-якою ціною, адже це єдиний шлях до забезпеченого життя. Проте найчастіше вони не мають внутрішньої сили впоратися з труднощами, які зустрічаються на життєвому шляху. Завдання сучасної системи освіти допомогти студентам виховати інноваційне мислення, завдяки якому молоді люди зможуть мати щасливе життя.

Усі учасники форуму були дуже вражені новим представленим напрямкам освіти, активно ставили питання та хотіли б запровадити лекції у своїх навчальних закладах.

«Цей форум спонукав мене замислитись як дійсно побудувати свою роботу в навчальному закладі, щоб формувати психологічно сильну, свідому особистість, оптимістично налаштовану та цілеспрямовану»

Анохіна Ганна Володимирівна, заступник директора Коледжу економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана

«Форум дуже потрібний, оскільки сприяє змінам у свідомості людини та презентує нестандартні для української освіти погляди. Лекції і за змістом, і за манерою подачі інформації мене дуже вразили. На яскравих простих прикладах починаєш розуміти складні та глибокі процеси.»

Бєлофастова Таїсія Юріївна, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка

«Лекції, що ми почули сьогодні, – життєво необхідні для нашого сьогодення. Вони допоможуть виховати справжніх лідерів.»

Човпінь Юлія Сергіївна, викладач ПВНЗ «Міжнародний коледж Святого Луки»