MIND.Lab

- група людей, які пройшли спеціальне навчання та сертифіковані Інститутом розвитку інтелекту IMEI у Республіці Корея, займаються розробкою програм mind-тренінгів для різних соціальних верств населення.

 

Дізнатися більше

Історія заснування MIND-LAB

 

У сучасному світі існують різні установки та блоки, які не дозволяють нам брати від життя найцінніше. У житті глибоко вкоренилося мислення: “Не висовуйся, вище голови не стрибнеш”, «А що скажуть люди?», «Якщо не отримаєш диплом – будеш прибиральницею» і багато іншого.

У 2015 році кілька діяльних українців вирушили на навчання до Республіки Корея та прийняли участь на Мind тренінгу Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту (IMEI). Насичена програма сильно вразила цих людей. Вона стала величезним ресурсом для вивчення мислення перш за все їх самих. Повернувшись через півроку, була відкрита  філія IMEI в Україні. Були налагоджені контакти з організаторами тренінгу.

На даний момент група активних mind-тренерів проводить навчання по всій Україні, проводячи тренінги, лекції, квести, ігри, концерти. Через цю програму, активно навчаючись, кожен може навчитися перш за все слухати, спілкуватися і застосовувати на практиці отримані знання. Mind-освіта змінює мислення людей, робить їх ближче один до одного, допомагає вийти з депресії, бути чудовим  працівником.

Головна ідея відділу MIND-LAB

 

Змінює ставлення до особистого життя, близьких  та оточуючих

Розкриває в вас ефективного лідера;

Вчить здоровому душевному стану

Допомагає мислити по-новому і застосовувати це мислення

Навчає командній роботі в різних сферах життя

НАША КОМАНДА

 

Анна Бичік

Анна Бичік

mind-тренер

Провідний спеціаліст швейної промисловості в минулому, після кризи в професійній сфері, зрозуміла що потрібно змінювати мислення і розширювати свої рамки. Після чого почала вивчати психологію мислення і поведінки особистості. Закінчила онлайн-курс “Будь краще сьогодні!” під керівництвом братів Гліба і Стаса Хряніних. Потім поїхала в Південну Корею для навчання в Міжнародному Інституті Розвитку Інтелекту за спеціальністю mind-тренер. Успішно отримала диплом. На даний момент займається в Україні активною діяльністю з проведення mind- тренінгів. Цінує свій час і прагне навчити цьому всіх бажаючих.

За життя керується ідеєю засновника «Hyndai» Чон Чжу Ен: «А ти спробував?»  і  рухається до нового і невідомого

Владилена Борисенкова

Владилена Борисенкова

mind-тренер

Здобуваючи вищу освіту стиліста-перукаря, пройшла курс психології, який став поштовхом для розвитку себе. Познайомившись з mind-освітою, на одному з тренінгів, відправилась  в Південну Корею, де здобула спеціальність тренера в Міжнародному Інституті Розвитку Інтелекту (IMEI). Отримавши диплом , викладає інноваційне навчання, яке спрямоване на практичний підхід до занять, на відкритих і корпоративних тренінгах по всій Україні. Особливу увагу приділяє техніці прийняття рішень в команді і технологіях ефективного командо-утворення. Люди  проходячи mind – тренінг отримують реальний виклик і стимул для досягнення розвитку EQ.

Найголовніша ідея її життя: «Вчасно зроблені кроки змінюють ходу всього життя.»

Есфірь Дубчак

Есфірь Дубчак

mind-тренер

З підліткового віку захоплювалась іноземними мовами та психологією міжнародних відносин. Завдячуючи цьому вдало закінчила курси нейролінгвістики та соціальної психології. Паралельно з цим вивчала корейську та іспанську мови, щоб мати змогу аналізувати  психологію азіатів, європейців та латиноамериканців.  В якийсь момент зрозуміла, що в українців вузьке та застаріле мислення. У пошуках однодумців прийняла  рішення навчатися в інституті IMEI. На даний момент проводячи тренінги вона складає алгоритми успіху, емоціонального інтелекту, само-менеджменту, харизмі та ідеології лідера. У своїй роботі ставить великий акцент на навчання стрес менеджменту.

Її девіз по життю: “Ніколи ні про що не шкодуй і не озирайся в минуле, не намагайся зазирнути в майбутнє, живи справжнім!”