MIND-лекція на Форумі лідерів молоді у Національному університеті «Львівська політехніка»

2 листопада 2017 р. у Національному університеті «Львівська політехніка» пройшов Форум лідерів молоді (Lviv Youth Leaders Forum). Подія була спрямована на популяризацію громадської діяльності серед молоді та об’єднання лідерів молодіжного середовища задля формування єдиної системи роботи з молоддю, невід’ємним елементом якої є освіта. Найголовнішою частиною форуму була MIND-лекція про важливість розвитку інноваційного мислення, яку розповів ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Park Sung Soo, і на якій взяло участь близька 250 учасників. Окрім лекції, програма форуму включала ярмарок молодіжних організацій та численні можливості для знайомства і спілкування учасників. Подія відбулася за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Lviv Convention Bureau, Львівського обласного молодіжного центру та за сприяння International Mind Education Institute. На заході взяли участь керівники громадських молодіжних організацій, голови студентських парламентів та рад вищих навчальних закладів, представники ЛОДА і ЛМР, активна молодь Львова.

На Форумі лідерів молоді перед MIND-лекцією з привітальним словом виступили: Ростислав Теодозійович Землинський, перший заступник Львівської обласної адміністрації; Андрій Москаленко, заступник мера з питань розвитку; Роман Орестович Корж, проректор Національного університету «Львівська політехніка».

Всіх учасників вразила лекція професора та з нетерпінням очікують впровадження лекцій у навчальний процес їхнього університету.