Зустріч із мером Львова Андрієм Садовим

2 листопада 2017 р. відбулась зустріч prof. Park Sung Soo з Андрієм Івановичем Садовим, мером міста Львів та Андрієм Москаленком, заступником міського голови з питань розвитку. На зустрічі професор ознайомив мера міста з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту та його діяльністю в Україні, а також поділився планами щодо проведення різноманітних заходів на цей та наступний рік для молоді, зокрема проведення табору англійської мови у місті Львів.

«Зараз ми найбільше скеровуємо нашу освітню діяльність на молодь, адже багато студентів їде за кордон, а ми їх хочемо втримати тут і звернути на правильний шлях. Найближчим часом ми плануємо захід для львівських студентів, а саме проведення табору англійської мови на 1 000 учасників у вашому місті. Багато молоді хоче бути успішними, але не всі знають як це зробити і не всім вдається. Табір англійської мови у Львові зможе зробити студентів лідерами майбутнього», – зазначив професор Міжнародного інституту розвитку інтелекту Park Sung Soо.

Мер та заступник мера зацікавились діяльністю Міжнародного інституту, підтримали ідею проведення табору та готові всебічно сприяти у підготовці цього заходу.